Uzņēmumu radīto emisiju aprēķins un ievade datu bāzē „Nr.2-Gaiss”

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) piedāvā emisiju aprēķina pakalpojumus, kā arī datu ievadi Valsts statistikas pārskata veidlapā "Nr.2 – Gaiss. Pārskats par gaisa aizsardzību".

Emisiju aprēķins un datu ievade ik gadu jāveic uzņēmumiem, kuri atbilst MK 22.12.2008. noteikumiem Nr. 1075 “Noteikumi par vides aizsardzības valsts statistikas pārskatu veidlapām”, tātad - visi A vai B kategorijas piesārņojošo darbību veicoši uzņēmumi, kā arī C kategorijas piesārņojošās darbības apliecinājumu saņēmuši uzņēmumi enerģētikas jomā.

Uzticot šo uzdevumu LVĢMC Gaisa un klimata nodaļas speciālistiem, garantējam, ka tiks piemeklēta jūsu uzņēmumam atbilstošākā emisiju aprēķina metodika, balstoties uz jaunākajām, pieejamām aprēķinu vadlīnijām, kādas tiek izmantotas citās ES valstīs.  Pasūtot šo pakalpojumu, ar jums sazināsies speciālists, lai iegūtu informāciju par uzņēmuma ražošanas specifikācijām, kas saistās ar emisiju veidošanos, kas būs nepieciešama, lai veiktu aprēķinus. Pēc aprēķinu veikšanas tiks veikta datu ievade elektroniskajās veidlapās, kas pieejamas LVĢMC mājas lapā, kā arī tiks nodrošināta pārskata apstiprināšana no Valsts Vides dienesta puses.

Pakalpojuma izmaksas un izpildes laiks ir atkarīgs no uzņēmuma specifikas un aizņem sākot no 3 dienām.

Pakalpojumu ir iespējams pasūtīt aizpildot pieprasījumu brīvā formā: ŠEIT